Hello :)

Nil

Newcomer
Reaction score
23
Lifestyle
  1. Vegan
Türkiye'den merhaba 😊
Benim adım Nil
(Nil Nehri anlamına gelir)

Dört yıl vegan bir hayat yaşıyorum
Çevremde vegan yok
Bu konuda çok yalnız hissediyorum
:tired:
İngilizcem iyi değil
Forumu Türkçe dil seçeneği ile kullanıyorum
Yazım hataları için özür dilerim
:thanks::heart:

Last edited:
Türkiye'den merhaba 😊
Benim adım Nil
(Nil Nehri anlamına gelir)

Dört yıl vegan bir hayat yaşıyorum
Çevremde vegan yok
Bu konuda çok yalnız hissediyorum
:tired:
İngilizcem iyi değil
Forumu Türkçe dil seçeneği ile kullanıyorum
Yazım hataları için özür dilerim
:thanks::heart:
Önemli bir şey değil.😊 Anlıyorum çünkü metni çevirmene çeviriyorum. (Bu arada, ben Rusya'danim). Tanıştığımıza sevindim.🥰 Hoş geldi -niz! :hug: Yazım hataları için de beni bağışlayacaksın. :flirt:

Last edited:
  • Love
Reactions: Nil
:welcome:

Thanks to Google Translate, I can understand you :)

Hello from Turkey 😊
My name is Nil
(Means River Nile)

I live a vegan life for four years
No vegan around me
I feel so lonely about this
: Tired:
My English is not good
I use the forum with the Turkish language option
Sorry for typographical errors

and Val’s response:

Nothing important .😊 I understand because I translate the text into a translator. (By the way, I am from Russia). Nice to meet you. 🥰 Welcome to you! : hug: You will forgive me for typographical errors.

• Love
[QUOTE = "Val, gönderi: 417199, üye: 5080"]
Önemli bir şey değil. 😊Anlıyorum çünkü metni çevirmene çeviriyorum. (Bu arada, ben Rusya'danim). Tanıştığımıza sevindim. 🥰Hoş geldi -niz! : Sarılmak:Yazım hataları için de beni bağışlayacaksın.:flört:
[/ALINTI]
Ben de çok memnun oldum😊 Teşekkür ederim ❤🌱

• Friendly
Reactions: Val
[QUOTE = "Amy SF, yayın: 417211, üye: 5431"]
:Hoşgeldiniz:

Google Çeviri sayesinde sizi anlayabiliyorum :)

[/ALINTI]

I wrote with google translate :)

:thanks::flower:

:welcome:

Thanks to Google Translate, I can understand you :)

Hello from Turkey 😊
My name is Nil
(Means River Nile)

I live a vegan life for four years
No vegan around me
I feel so lonely about this
: Tired:
My English is not good
I use the forum with the Turkish language option
Sorry for typographical errors

and Val’s response:

Nothing important .😊 I understand because I translate the text into a translator. (By the way, I am from Russia). Nice to meet you. 🥰 Welcome to you! : hug: You will forgive me for typographical errors.
This Google translator is primitive and stupid. And one has to be very careful about it. I typed a primitive text to Nil, but this piece of cr@p managed to distort it badly. I'm glad i guessed to translate it back and forth. Because i wrote "Btw, i'm from Russia", but it appeared to be that it was translated into Turkish like "Btw, i'm NOT from Russia".:wtf: And my last sentense was something like "And you too, please excuse me for my e-typos". And it translated my sentence like: "You will have to apologize for e-typos".🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ I'm so glad i noticed it in time and fixed it a little. Anyway, i translated it directly from Russian into Turkish, and translating from Russian into other languages can be a hard task, because any translator understands the phrases literally, and there is nothing clear and obvious in Russian language. Thus, it came to my mind: how are we supposed to use Google translator, if we hardly understand each other IRL? (Mom says something to me, and i say: "What you're speaking to me is not Russian,- i won't be speaking to you until you speak Russian!").:rofl:

• Like
  • Friendly
Reactions: Amy SF and Nil
[QUOTE = "Val, gönderi: 417238, üye: 5080"]
Bu Google çevirmeni ilkel ve aptalca. Ve kişi bu konuda çok dikkatli olmalı. Nil'e ilkel bir metin yazdım, ancak bu cr @ p parçası kötü bir şekilde bozmayı başardı. İleri geri çevirmeyi tahmin ettiğime sevindim. Çünkü "Btw, Rusya'lıyım" yazdım, ama "Btw, Rusya'dan DEĞİL" gibi Türkçe'ye çevrilmiş gibi görünüyordu. : Eek: ne lan: Ve son cümlem "Ve sen de lütfen e-yazım hataları için özür dilerim" gibi bir şeydi. "E-yazım hataları için özür dilemen gerekecek".🤦♀️🤦♀️🤦♀️Ben zamanında fark ve biraz sabit sevindim. Neyse, onu anında Rusçadan Türkçeye çevirdim ve Rusça'dan başka dillere çevirebilir zor bir görev olabilir, çünkü herhangi bir çevirmen ifadeleri. Bunu aklıma geldi: birbirimizi IRL'yi çok az anlıyorsak, Google çevirmeni nasıl kullanmalıyız? (Annem bana bir şey söyledi ve ben de "Benimle konuştuğun şey Rusça değil, - Rusça konuşana kadar seninle konuşmayacağım!") .: Rofl:
[/ ALINTI]

Maalesef Google çevirisi herhangi bir metni tam olarak tercüme etmiyor.
Bu nedenle yanlış anlaşılmadan
Ve
Anlamaktan biraz korkuyorum
:ignore:

Sizinle konuşabilmen için Rusça öğrenmem gerekecek
:heart_eyes: 😊

• Love
[QUOTE = "Val, gönderi: 417238, üye: 5080"]
Bu Google çevirmeni ilkel ve aptalca. Ve kişi bu konuda çok dikkatli olmalı. Nil'e ilkel bir metin yazdım, ancak bu cr @ p parçası kötü bir şekilde bozmayı başardı. İleri geri çevirmeyi tahmin ettiğime sevindim. Çünkü "Btw, Rusya'lıyım" yazdım, ama "Btw, Rusya'dan DEĞİL" gibi Türkçe'ye çevrilmiş gibi görünüyordu. : Eek: ne lan: Ve son cümlem "Ve sen de lütfen e-yazım hataları için özür dilerim" gibi bir şeydi. "E-yazım hataları için özür dilemen gerekecek".🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Ben zamanında fark ve biraz sabit sevindim. Neyse, onu anında Rusçadan Türkçeye çevirdim ve Rusça'dan başka dillere çevirebilir zor bir görev olabilir, çünkü herhangi bir çevirmen ifadeleri. Bunu aklıma geldi: birbirimizi IRL'yi çok az anlıyorsak, Google çevirmeni nasıl kullanmalıyız? (Annem bana bir şey söyledi ve ben de "Benimle konuştuğun şey Rusça değil, - Rusça konuşana kadar seninle konuşmayacağım!") .: Rofl:
[/ ALINTI]

Maalesef Google çevirisi herhangi bir metni tam olarak tercüme etmiyor.
Bu nedenle yanlış anlaşılmadan
Ve
Anlamaktan biraz korkuyorum
:ignore:

Sizinle konuşabilmen için Rusça öğrenmem gerekecek
:heart_eyes: 😊
Benimle İngilizce konuşabilirsiniz. Seni anlamak benim için kolay olacak.😁 Bir çevirmen yardımıyla konuşabilirim - sadece Rusça konuştuğum her şeyin Türkçe çok komik olacağına hazırlıklı olun. Ama bana öyle geliyor ki, insanlar iletişim kurmak istiyorlarsa, hiçbir şey onları, özellikle de dil engelini durduramaz.:pinkelephant: Ayrıca foruma katılarak doğru şeyi yaptığınızı düşünüyorum.💞 Burada sizi her zaman destekleyen çok iyi insanlar var.:hugs: Buraya bir kez geldim çünkü görüşlerimi paylaşan insanları arıyordum.🌱

• Friendly
Benimle İngilizce konuşabilirsiniz. Seni anlamak benim için kolay olacak.😁 Bir çevirmen yardımıyla konuşabilirim - sadece Rusça konuştuğum her şeyin Türkçe çok komik olacağına hazırlıklı olun. Ama bana öyle geliyor ki, insanlar iletişim kurmak istiyorlarsa, hiçbir şey onları, özellikle de dil engelini durduramaz.:pinkelephant: Ayrıca foruma katılarak doğru şeyi yaptığınızı düşünüyorum.💞 Burada sizi her zaman destekleyen çok iyi insanlar var.:hugs: Buraya bir kez geldim çünkü görüşlerimi paylaşan insanları arıyordum.🌱
Çok teşekkür ederim
Çok haklısınız :flower: :rabbit::smitten:

• Like